Konkurso pirmojo etapo nugalėtojai

  1. Akmenės rajono savivaldybė:
    • Vakarė Narštytė, Akmenės rajono Ventos gimnazija / Piešinys
  2. Alytaus miesto savivaldybė:
    • Gerda Petraškaitė, Alytaus Putinų gimnazija / Piešinys
  3. Alytaus rajono savivaldybė:
    • Austėja Ivanauskaitė, Gabija Gudaitytė, Lina Vilkaitė, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija / Vaizdo filmas
  4. Anykščių rajono savivaldybė:
    • Nedas Grigaitis, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras / Piešinys
  5. Birštono savivaldybė:
    • Dovilė Rasimaitė, Birštono gimnazija / Piešinys
    • Agnė Baliūnaitė, Kamilė Kandrotaitė, Kajus Navickas, Birštono viešoji biblioteka / Vaizdo filmas
  6. Biržų rajono savivaldybė:
    • Beata Pavilionytė, Kratiškių mokykla – daugiafunkcis centras / Piešinys
  7. Druskininkų savivaldybė:
    • Deividas Laukionis, Kajus Čebatorius, Evaldas Metrikis, Ignas Zeicias, Tomas Mikučionis, Joris Zdanavičius / Virtuali realybė
  8. Elektrėnų savivaldybė:
    • Mindaugas Rinkevičius, VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras / Piešinys
  9. Ignalinos rajono savivaldybė:
    • Vasarė Kacevičiūtė, Ignalinos gimnazija / Piešinys
    • Ieva Gasianec, Ignalinos gimnazija / Piešinys
  10. Jonavos rajono savivaldybė:
    • Emilė Piesliakaitė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija / Piešinys
  11. Joniškio rajono savivaldybė:
    • Dinas Bėčius, Gustas Čiužinskas, Vaida Striūgaitė, Gabija Ragauskaitė, Dovydas Griška, Juranas Valuntonis, Joniškio žemės ūkio mokykla / Vaizdo filmas
  12. Jurbarko rajono savivaldybė:
    • Žemyna Locaitytė, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija / Piešinys
  13. Kaišiadorių rajono savivaldybė:
    • Greta Gabrėnaitė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija / Piešinys
    • Greta Kazlauskaitė, Austėja Petrokaitytė, Rimantė Subačiūtė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija / Vaizdo filmas
  14. Kalvarijos savivaldybė:
    • Dominykas Palšis, Kalvarijos meno mokykla / Piešinys
    • Vilius Malinauskas, Kalvarijos meno mokykla / Piešinys
  15. Kauno miesto savivaldybė:
    • Aivaras Šumskas, Kauno Informacinių Technologijų Mokykla / Piešinys
    • Monika Krylaitė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija / Piešinys
    • Greta Nekriošiūtė, Kauno Informacinių Technologijų mokykla / Piešinys
    • Aivaras Šumskas, Kauno Informacinių Technologijų Mokykla / Trimatės grafikos modeliavimas
    • Dominykas Daukutis, Kauno “Varpo” gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
    • Matas Kairys, Kauno Aušros gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
    • Paulina Ramanauskaitė, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
    • Mantas Mackevičius / Vaizdo filmas
    • Bartas Jokubauskis, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija / Vaizdo filmas
    • Monika Krylaitė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija / Vaizdo filmas
  16. Kauno rajono savivaldybė:
    • Inesa Kulpytė, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija / Piešinys
    • Aurimas Andriulionis, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija / Piešinys
    • Karina Volosenkovaitė, Domeikavos gimnazija / Piešinys
  17. Kazlų Rūdos savivaldybė:
    • Paulina Jakevičiūtė, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla / Piešinys
    • Almantas Gaižauskas, Vilija Jakulytė, Arminas Zinkevičius, Julija Anastasija Popova / Vaizdo filmas
  18. Kėdainių rajono savivaldybė:
    • Gabrielė Boiko, Kėdainių šviesioji gimnazija / Piešinys
  19. Kelmės rajono savivaldybė:
    • Evelina Ralytė / Piešinys
  20. Klaipėdos miesto savivaldybė:
    • Aurimas Koval, Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazija / Piešinys
    • Evaldas-Eugenijus Tamošauskas / Piešinys
    • Gustinas Morkus, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras / Vaizdo filmas
  21. Klaipėdos rajono savivaldybė:
    • Rūta Jakaitė, Milana Požemeckaitė, Gabija Apanavičiūtė, Elzė Ruseckaitė, Skaistė Butenytė, Sandra Paustijanaitė, Airida Abromaitytė, Ąžuolas Birgiola, Einius Kausteklis, Faustas Ambrazaitis, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras / Vaizdo filmas
  22. Kretingos rajono savivaldybė:
    • Goda Vizgaudaitė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija / Piešinys
  23. Kupiškio rajono savivaldybė:
    • Julija Jurgelionytė, Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija / Piešinys
    • Viktorija Vilimaitė, Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija / Vaizdo filmas
  24. Lazdijų rajono savivaldybė:
    • Sandra Jančiukaitė, Lazdijų viešoji biblioteka / Piešinys
    • Ugnius Vaičeskas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija / Piešinys
    • Gintautė Menkevičiūtė, Evelina Bendaravičiūtė, Martynas Kolkas, Lazdijų Viešoji Biblioteka / Vaizdo filmas
  25. Marijampolės savivaldybė:
    • Goda Baniulytė, Melisa Valaitytė, Neformaliojo ugdymo Lispa mokykla / Piešinys
    • Martynas Klimašauskas / Vaizdo filmas
  26. Mažeikių rajono savivaldybė:
    • Lukrecija Ramanauskaitė, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija / Piešinys
    • Lukrecija Ramanauskaitė, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
  27. Molėtų rajono savivaldybė:
    • Gabrielė Šukaitė, Molėtų progimnazija / Piešinys
  28. Neringos savivaldybė:
    • Jogailė Vainutytė, Neringos Gimnazija / Piešinys
  29. Pagėgių savivaldybė:
    • Jogilė Žemaitaitytė, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija / Piešinys
    • Monika Inciutė / Trimatės grafikos modeliavimas
  30. Pakruojo rajono savivaldybė:
    • Vėjūnė Kučinskaitė, Linkuvos gimnazija / Vaizdo filmas
  31. Palangos miesto savivaldybė:
    • Rusnė Valiukaitė, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla / Piešinys
  32. Panevėžio miesto savivaldybė:
    • Vanesa Nutautaitė, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija / Piešinys
    • Evaldas Vyčas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija / Piešinys
    • Danas Andriuškevičius, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
    • Augustė Škulevičiūtė, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija / Vaizdo filmas
  33. Panevėžio rajono savivaldybė:
    • Lina Mitrikaitė / Vaizdo filmas
  34. Pasvalio rajono savivaldybė:
    • Fausta Langaitė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija / Piešinys
    • Dagnė Augustinaitė, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija / Piešinys
    • Austėja Petrušauskaitė, Elinga Breivytė, Elzė Vitartaitė, Rugilė Paliukėnaitė, Augusta Stuknytė, Pasvalio muzikos mokykla / Vaizdo filmas
    • Augustas Šamelis, Pasvalio muzikos mokykla / Vaizdo filmas
    • Justas Dragūnas, P. Vileišio gimnazija / Virtuali realybė
    • Juozas Mataitis, Lukas Kanapeckas, Elijus Puronas, Vyturio progimnazija, Paltaroko gimnazija, Aušros progimnazija / Virtuali realybė
    • Matas Gudliauskas, P. Vileišio gimnazija / Virtuali realybė
    • Kristupas Jakubonis, P. Vileišio gimnazija / Virtuali realybė
  35. Plungės rajono savivaldybė:
    • Kamilė Andriuškaitė, Šateikių pagrindinė mokykla / Piešinys
    • Emilija Rupšytė, Liveta Valančiūtė, Emilija Urbonaitė, Justė Venckutė, Plungės technologijų ir verslo mokykla / Vaizdo filmas
  36. Prienų rajono savivaldybė:
    • Deividas Brūzga, Ūtos pagrindinė mokykla / Piešinys
  37. Radviliškio rajono savivaldybė:
    • Aurika Deveikytė, RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius / Piešinys
  38. Raseinių rajono savivaldybė:
    • Vanessa Jačunskaitė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija / Piešinys
    • Monika Zakaitė, Ignas Petrauskas, Emilijus Sibitys, Rasa Povilionytė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija / Vaizdo filmas
    • Džiugas Zdanavičius, VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla / Vaizdo filmas
  39. Rietavo savivaldybė:
    • Audrius Barauskis, Tverų gimnazija / Piešinys
  40. Rokiškio rajono savivaldybė:
    • Arijus Erslovas, Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras / Piešinys
    • Deimanas Kralikas, Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras / Vaizdo filmas
  41. Skuodo rajono savivaldybė:
    • Gabrielė Viščiūnaitė, Skuodo Pr. Žadeikio gimnazija / Piešinys
  42. Šakių rajono savivaldybė:
    • Viltė Lazdauskaitė, Šakių “Varpo” mokykla / Piešinys
  43. Šalčininkų rajono savivaldybė:
    • Mintarė Venslovaitė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija / Piešinys
    • Gerda Gželkytė, Baltosios Vokės “Šilo” gimnazija / Piešinys
    • Dominika Babravičiūtė, Sigitas Jasiukaitis, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija / Vaizdo filmas
  44. Šiaulių miesto savivaldybė:
    • Milda Banevičiūtė, Šiaulių universiteto gimnazija / Piešinys
    • Gabrielė Rimkutė, Šiaulių “Romuvos” progimnazija / Piešinys
    • Jungtinė moksleivių komanda, Šiaulių Dainų progimnazija / Vaizdo filmas
    • Jungtinė moksleivių komanda, Šiaulių Dainų progimnazija / Virtuali realybė
  45. Šiaulių rajono savivaldybė:
    • Vaida Gelžinytė, Šiaulių rajono Kužių gimnazija / Piešinys
  46. Šilalės rajono savivaldybė:
    • Augustė Mižutavičiūtė, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija / Vaizdo filmas
  47. Šilutės rajono savivaldybė:
    • Ovidijus Šeputis, Katyčių pagrindinė mokykla / Piešinys
    • Dovilė Čemerkaitė, Gerda Jonaitytė, Ovidija Kunšteinaitė, Vakaris Nazarovas, Gabrielė Valiūtė, Nojus Tubutis, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla / Vaizdo filmas
  48. Širvintų rajono savivaldybė:
    • Karolina Pučinskaitė, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija / Piešinys
  49. Švenčionių rajono savivaldybė:
    • Diana Platonova, Zigmo Žemaičio gimnazija / Piešinys
    • Evelina Semaško, Švenčionių r. Pabradės “Žeimenos” gimnazija / Piešinys
    • Gabija Vitkauskaitė / Vaizdo filmas
  50. Tauragės rajono savivaldybė:
    • Paulina Jokubauskaitė, Tauragės “Versmės” gimnazija / Piešinys
    • Jovilė Gečaitė, Tauragės “Versmės” gimnazija / Piešinys
    • Ugnė Motuzaitė, Tauragės “Versmės” gimnazija / Piešinys
    • Gytis Kauneckas, Tauragės profesinio rengimo centras / Trimatės grafikos modeliavimas
  51. Telšių rajono savivaldybė:
    • Aurentė Abromavičiūtė, Telšių Žemaitės gimnazija / Piešinys
  52. Trakų rajono savivaldybė:
    • Albina Orinta Orintaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija / Piešinys
    • Vytis Kazlauskas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
  53. Ukmergės rajono savivaldybė:
    • Andrius Petrauskas, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla / Piešinys
    • Agata Pakėnaitė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija / Piešinys
    • Andrius Petrauskas, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla / Piešinys
    • Žilvinas Žitkauskas, Paulina Kardokaitė, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija / Vaizdo filmas
  54. Utenos rajono savivaldybė:
    • Meda Liašenkaitė, Utenos Dauniškio gimnazija / Piešinys
  55. Varėnos rajono savivaldybė:
    • Kotryna Černiauskaitė, Merkinės Vinco Krėvės gimnazija / Piešinys
  56. Vilkaviškio rajono savivaldybė:
    • Ugnė Kaminskaitė, Vilkaviškio “Aušros” gimnazija / Piešinys
    • Kotryna Kaminskaitė, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras / Piešinys
    • Vita Puniškytė, Vilkaviškio “Aušros” gimnazija / Vaizdo filmas
  57. Vilniaus miesto savivaldybė:
    • Ieva Aleksandrovič, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija / Piešinys
    • Emilija Agafonova, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija / Piešinys
    • Lukaš Zapolski, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija / Vaizdo filmas
    • Benas Volkovas, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija / Virtuali realybė
  58. Vilniaus rajono savivaldybė:
    • Olivija Gasiūnaitė, Vilniaus r. Šumsko pagrindinė mokykla / Piešinys
  59. Visagino savivaldybė:
    • Lėja Gavėnaitė, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras / Piešinys
    • Anastasija Timocha, Visagino kūrynos namai / Piešinys
    • Jelizaveta Jachimovič, Visagino kūrybos namai / Piešinys
    • Aleksandra Donskaja, Visagino kūrybos namai / Piešinys
    • Anastasija Pokatajeva, Visagino kūrynos namai / Piešinys
    • Anželika Skarudinaitė, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras / Piešinys
    • Anton Korotkov, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras / Vaizdo filmas
    • Edvard Pavliuk, Aleksandra Donskaja Visagino kūrybos namai / Vaizdo filmas
  60. Zarasų rajono savivaldybė:
    • Vitalijus Rolikas, Zarasų “Ąžuolo” gimnazija / Piešinys