Dalyviai

Dalyvauti konkurse jau užsiregistravo atstovai iš šių savivaldybių ir organizacijų:

Akmenės rajono savivaldybė:

  • Senamiesčio pagr. mokykla

Alytaus miesto savivaldybė:

  • Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka
  • Alytaus Putinų gimnazija
  • Alytaus šv. Benedikto gimnazija

Alytaus rajono savivaldybė:

  • Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija

Biržų rajono savivaldybė:

  • Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokykla
  • Kratiškių mokykla-daugiafunkcis centras

Elektrėnų savivaldybė:

  • Elektrėnų profesinio mokymo centras

Ignalinos rajono savivaldybė:

  • Ignalinos gimnazija
  • Ignalinos r. Vidiškių gimnazija

Jonavos rajono savivaldybė:

  • Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija

Joniškio rajono savivaldybė:

  • Joniškio žemės ūkio mokykla

Jurbarko rajono savivaldybė:

  • Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Kalvarijos savivaldybė:

  • Kalvarijos meno mokykla

Kauno miesto savivaldybė:

  • Kauno Kazio Griniaus progimnazija
  • Kauno „Saulės“ gimnazija
  • Kauno specialioji mokykla
  • Kauno taikomosios dailės mokykla
  • Kauno „Varpo“ gimnazija

Kauno rajono savivaldybė:

  • Domeikavos gimnazija

Kazlų Rūdos savivaldybė:

  • Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla

Kėdainių rajono savivaldybė:

  • Šėtos gimnazija

Klaipėdos miesto savivaldybė:

  • Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  • Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras

Klaipėdos rajono savivaldybė:

  • Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras

Kupiškio rajono savivaldybė:

  • Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

Lazdijų rajono savivaldybė:

  • Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
  • Šeštokų biblioteka

Marijampolės savivaldybė

Neringos savivaldybė:

  • Neringos gimnazija

Panevėžio miesto savivaldybė:

  • Smėlynės biblioteka

Panevėžio rajono savivaldybė

Pasvalio rajono savivaldybė:

  • Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
  • Pasvalio Vaškų gimnazija

Raseinių rajono savivaldybė:

  • VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla

Skuodo rajono savivaldybė:

  • Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

Šalčininkų rajono savivaldybė:

  • Šalčininkų r. Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazija

Šiaulių miesto savivaldybė:

  • Šiaulių „Romuvos“ gimnazija

Tauragės rajono savivaldybė:

  • Tauragės Batakių pagrindinė mokykla
  • Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla
  • Tauragės „Versmės“ gimnazija
  • Tauragės Žygaičių gimnazija

Telšių rajono savivaldybė

Ukmergės rajono savivaldybė:

  • Ukmergės Antano Smetonos gimnazija
  • Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija

Vilkaviškio rajono savivaldybė:

  • Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
  • Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija

Vilniaus miesto savivaldybė:

  • Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  • Vilniaus Lazdynų mokykla
  • Vilniaus licėjus
  • Vilniaus „Minties“ gimnazija
  • Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras
  • Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija

Vilniaus rajono savivaldybė:

  • Vil­niaus r. Pake­nės Čes­lovo Milošo pag­rin­dinė mokykla
  • Vilniaus r. Šumsko pagrindinė mokykla

Visagino savivaldybė:

  • Visagino kūrybos namai
  • Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras